Dust Tactics: Основний набір

$990

Рік 1947 р. По всьому світу три головні наддержави борються за володіння винятковим революційним джерелом енергії: Vk. Елітні війська і масивні бойові роботи ведуть запеклі бої за контроль над цими резервуарами енергії...

Настільна гра " Пил Тактика " - це тактична гра з мініатюрами для 2-4 гравців. В альтернативній реальності 1940-х років, інопланетні технології рухають гігантські машини війни сил Осі та Союзників, які б'ються за рідкісні родовища корисних копалин, що неминуче вирішать результат війни. 30 високо деталізованих мініатюр, 9 двосторонніх планшетів місцевості, 12 кісток, карти юнітів, рельєф місцевості та пластиковідекорації настільної гри "Dust Tactics" забезпечують все необхідне для ведення боїв у захопливому світі "Пилу".

Глибокий світ гри, що запам'ятовується, приголомшливий дизайн Паоло Паренте переносять гравців у світ запеклої війни... а високо деталізовані мініатюри роблять атмосферу ще яскравішою. Вісім додаткових сценаріїв гри та майже безмежні можливості їхнього налаштування забезпечать сотні годин неповторюваного геймплея, тоді як гнучкі правила точно задовольнять смак гравців будь-якого рівня.

Ця гра надовго запам'ятається вам:

- понад 30 високо деталізованих мініатюр

- дев'ять двосторонніх дощок для налаштування власного бою

- глибокий світ, що запам'ятовується і запам'ятовується

- книга битв містить вісім унікальних сценаріїв

- правила для швидкого старту, щоб почати грати відразу ж!

$990

Прокрутити до верху