$950

Настільна гра Rex являє собою переосмислену версію настільної гри Dune 1979-го року випуску у всесвіті Twilight Imperium від FFG. Це гра переговорів, зрад і війн; в якій від 3 до 6 гравців зможуть взяти під свій контроль великі міжзоряні цивілізації, що конкурують за панування над імперським містом. Дія гри відбувається за 3000 років до подій Twilight Imprerium -REX розповідає про останні дні імперії Lazax, і представляє гравцям абсолютно несхожі одна на одну расові здібності та захоплюючі можливості для дипломатії, хитрощів і тактичної майстерності.

У настільній грі REX гравці борються за контроль над життєво важливими локаціями на всій великій карті міста Mecatol, яке займає цілий континент. Лише зайнявши три такі локації (або більше, коли ви в союзі з іншими фракціями), гравець зможе стверджувати, що взяв панування над серцем імперії, що помирає.

Сутінки Імперій. Передісторія

Нагромаджувати війська перед обличчям триваючої блокади Федерації Sol буде принаймні дуже складно (якщо, звісно, ви самі не граєте за Федерацію Sol або невірного союзника, Hacan, який постачає припаси до всього флоту блокади). Досвідченим керівникам слід отримувати підтримку від місцевого населення, шукати схованки зі зброєю, а також здобувати контроль над ключовими інститутами.Технічно, це означає, що гравці претендують на області, які дають їм "вплив", що потім витрачається (серед іншого, звісно) на переправлення військ через орбітальну блокаду Федерації Sol. Ці сили знадобляться вам для захоплення ключових районів міста, що є основною метою гри. З моменту першого пострілу гравці мають намагатися якнайшвидше знайти способи, які дають змогу витягти зконфлікту користь.

У той час як великі раси борються за панування над володіннями померлого імператора, масивні військові кораблі Федерації Sol здійснюють спустошливі бомбардування міста. Рухаючись систематично, флот військових кораблів Федерації Sol стирає на пил поверхню планети, прорізаючи ігрове поле за допомогою своєї руйнівної військової могутності. Тільки власні сухопутні війська Федерації Sol можутьпопередити гнів флоту, всі інші ж повинні шукати притулок у кількох локаціях із робочим оборонним щитом... або бути знищеним унаслідок вогняного шторму.

Війна неминуча

Незважаючи на те, що завдяки відкритій дипломатії та таємним змовам часто можна уникнути кровопролиття, пряме зіткнення може виявитися неминучим. Коли дві або більше протилежних сили займають одну й ту саму площу, починається бій. Потужність армії кожного гравця дорівнює сумі військ, яку він готовий витратити, та рейтингу сили обраного Лідера. Саме тому Лідери фракцій можутьвиявитися життєво важливими в битві... Але будьте обережні! Адже один або кілька з ваших лідерів можуть бути таємними агентами на службі ворога, і, якщо вашими силами в бою командував такий зрадник, будьте певні в поразці. Тож, перебуваючи на полі бою або в залах Галактичної Ради, будьте завжди обережними, кому ви довіритеся.

Різноманіття доль

Усе це, в сукупності з безліччю додаткових правил і опцій гри, означає, що ви ніколи не зіграєте дві схожі одна на одну партії в REX, а завдяки неповторюваним можливостям кожної раси, кожна ваша гра буде воістину унікальною.

$950

Прокрутити до верху