Легенда про Дріззта

$830

Продовження легенди

Це справді Дзірт? Шепіт пронісся рядами супротивника, а кілька монстрів почали ніяково переминатися з ноги на ногу. Їх було багато: тролі, орки і навіть гігантський павук. Незважаючи на чисельність, серед них поширилося сум'яття, коли вони впізнали кривий меч у руках нападника. Він нерухомо стояв у дверях. Блиск його білого волосся відбивався від кожного меча в кімнаті. Мовчазна фігуразробила два швидкі рухи й кинула щось у кімнату. Ні в кого не було навіть шансу поворухнутися. І мить нічого не відбувалося... Потім пролунав свист. Полум'я смолоскипів, які висіли на стінах, здригнулося й раптово згасло. Кімнату наповнили здивовані й перелякані крики, у яких виразно чувся біль. Дзірт вирішив переконати їх, що це справді він, а не хтось інший.

Про гру

"The Legend of Drizzt/Легенда про Дзірта" - це настільна гра у всесвіті Dungeons & Dragons. В основу гри покладено пригоди темного ельфа на ім'я Дзірт До'Урден із книжок Роберта Сальваторе. Якісь ігрові сценарії припускають об'єднання зусиль, і тоді вам та вашим друзям доводиться працювати в команді для того, щоб досягти успіху. Інші сценарії орієнтовані на суперництво, іТоді ви маєте перевершити інших гравців для досягнення перемоги. Кожен гравець обирає собі героя: Дзірта До'Урдена, очільника клану гномів Бойових Сокир - Бренора, вірну подругу Дзірта - Кетті-Брі, злодюжку-піврослика на ім'я Реджіс, або ж великого вождя варварського племені Лося - варвара Вульфгара. Щойно ви обрали собі героя, ви вирушаєте у темне й таємниче Підземелля!

Ігровий процес

У комплекті гри є сценарії, згідно з якими і триває ігровий процес. Гравці діють спільно, прагнучи виконати умови перемоги та вижити. Ігровий світ будується з картонних фрагментів, а вороги та герої представлені у вигляді детально виконаних пластикових мініатюр. Карти диктують зустрічі та неприємності, а бої проводяться за допомогою двадцятигранного кубика. Це третя настільна гра серії Dungeons& Dragons, і вона повністю сумісна з двома іншими. Ігри серії настільних пригод Dungeons & Dragons використовують одні й ті самі правила і відрізняються тільки деталями.

$830

Прокрутити до верху