Манчкін: Зомбі

$910

Людина людині вовк...

А зомбі зомбі зомбі зомбі! Гей, манчкіне! Ти в курсі, що вже мертвий? Хоча, хіба це коли-небудь зупиняло манчкінів... Отже, цього разу Ви стали зомбі, з усіма наслідками, що з цього випливають... Уперед, повільно й розторопно, з простягнутими руками вирушимо в "Манчкін Зомбі"!

Що нового?

Звичні нам раси і класи тепер замінюються на так звані "Моджо" - джерела особливих властивостей зомбі, кожна з яких унікальна. Ви зможете стати атомним, заразним або вуду-зомбі, ну а за замовчуванням на початку гри Ви простий, пересічний, повсякденний зомбі. Інша новація - Сили, які дають гравцям унікальні здібності. Також не забудемо про навалу орд зомбі - якщо бій іде з монстром...андедом, то будь-який гравець може підкинути в бій іншого андеда без спеціальних для цього карт! Ну а так як Ви тепер зомбі, то і до шмоток Ви не дуже вибагливі - на що натрапите під час пошуків свіжих мізків, те й використовуйте: крокуйте сміливо вперед із мишоловками на ногах, напнувши автомобільні двері замість броніка та прикриваючи поштовою скринькою свою бідну гнилу голівоньку. Уперед і лишеуперед, щоб отримати рівні або померти! Ще разок...

Вбивайте живих! Їжте мізки! Мозгііііі!

Про "Манчкін"

Гра "Манчкин" - локалізація настільної карткової гри Munchkin. Російською мовою гра, як не старайся, набуває нового звучання, але залишається, як і раніше, азартною, динамічною і зловтішною. Рольове зубоскальство за простими, але місцями навмисно туманними правилами піддає глузуванням шляхетних ельфів, мудрих магів, відважних воїнів і волохатоногих гафлінгів. Клірики б'ються з андедами, злодіїпідрізають своїх суперників у розпал бою, гігантські Кальмадзілли і мерзенні Лицесоси прагнуть отруїти або забрати геройські життя Ваших манчкінів, але так, на розслабоні, без довгих промов і численних кидків різногранних кісток, прийнятих у D & amp; D, GURPS та інших равенлофтах. Отже, настільна гра "Манчкін" - це рольова гра за формою, пародія за змістом. Манчкіни гравців ходять попідземеллям, витягують на світ божий тамтешніх жахливих мешканців і або каються в цьому, або отримують за перемогу нові рівні та скарби. Результат кожної подібної пригоди (бою, коротше) залежить від того, хто з чим на бій вийшов. У гравця це рівень і бонуси/штрафи від шмоток, класу, раси та прокльонів. У монстра це рівень плюс карти-підсилювачі та разові шмотки. Звідки шмотки в монстра? УУ Вашому бою можуть узяти участь і заздрісні суперники: вони можуть допомагати монстру й послаблювати вас. Тож, хоча в "Манчкін" і можна грати удвох, наберіть на матч більше народу: на руках буде більше прокльонів, підсилювачів і зілля, якими так легко змінити баланс сил у бою в будь-який бік, і пильні заздрісники не дадуть нікому з Вас вийти в одноосібні лідери перегонів до 10-го переможногоПри створенні "Манчкін" був спрямований на молодіжну аудиторію, знайому з рольовими іграми. Проте грати в "Манчкін" можна в будь-якому віці, окрім зовсім вже ніжного, в якому деякі жарти Стіва Джексона можуть здатися занадто солоними. А так фентезі-пригода з мужніми / жіночими героями, неймовірними ситуаціями, невимовно моторошними невимовними монстрами та величезнимискарбницями сподобається будь-якій людині з широким кругозором і здоровим почуттям гумору. "Манчкін: Зомбі" - самостійна гра. Грай у неї як є або змішуй з іншими наборами як душа забажає.

$910

Прокрутити до верху